.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
Ju Lutemi per te gjith ata qe nuk jan te regjistrur te regjistrohen.Klikoni ne Butonin REGISTER dhe plotesoni te dhenat nese kei ndonjeProblem ateher kontaktoni:jetlumm@hotmail.com
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Mir se erdhet në FORUM<|>Ju deshirojm argëtim te këndshëm
ADMIN: ----> J E T L U M SH A L A
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Temat e Ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

VOTO edhe ti

Moderator: Administrator
25136kush mendoni se ...
Sat Apr 23, 2011 11:05 am
jpaloka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Temat e Ndryshme

Moderator: Moderator
1701267Data/dita qe e p...
Tue Jan 15, 2013 1:45 am
Floraa Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Astrologji

4255lepuri si shenje...
Fri Apr 23, 2010 5:46 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Ju Lutemi nga Ekipi i Forumit aLba-Forum se duhet patjeter Prezantimi

Moderator: Moderator
1170Masterb Introduc...
Fri Jun 11, 2010 12:13 pm
jetlum Shiko mesazhin e fundit

wWw.shirkann-muslii.tk

 
.Asnjë mesazh i ri

Faqja Zyrtare e Zaqishtit

12Faqja Zyrtare e ...
Tue Jan 15, 2013 1:21 am
Floraa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

LojrA

Moderator: Moderator
3292Shkarko Lojen e ...
Mon Sep 12, 2011 5:03 pm
jetlum Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema e lirë

Moderator: Moderator
12374Sa nota te dopta...
Tue Jan 15, 2013 1:23 am
Floraa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ankesat dhe kerkesat KTU

Moderator: Moderator
883happy BirthDaY...
Wed Sep 01, 2010 2:31 pm
jetlum Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

FilmaT

Moderator: Moderator
538Shkarko Filmin 2...
Mon Apr 26, 2010 8:13 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Per MSN

Moderator: Moderator
735Deshironi te din...
Wed Apr 20, 2011 3:09 pm
keta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

KuriozitetE

Moderator: Moderator
101240Informacione per...
Wed Dec 15, 2010 1:17 pm
Eldo Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Barcoleta

56104Informacione per...
Wed Dec 15, 2010 1:17 pm
Eldo Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Cheats & ip per Cs edhe Gta

Moderator: Moderator
2578Shkarko Left 4 D...
Fri Apr 23, 2010 6:44 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Counter-Strike (no steam)

Moderator: Moderator
2057Shkarko Left 4 D...
Fri Apr 23, 2010 6:44 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
..Asnjë mesazh i ri

Left 4 Dead

428Shkarko Left 4 D...
Fri Apr 23, 2010 6:44 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

ProgramE T`ndryshmE

Moderator: Moderator
4586Shkarko Youtube ...
Fri Apr 23, 2010 6:44 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Downloads

2029Shkarko Youtube ...
Fri Apr 23, 2010 6:44 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale

Moderator: Moderator
48142Sa ka punuar pc-...
Tue Jun 08, 2010 12:21 pm
jetlum Shiko mesazhin e fundit

Place4H4ck

 
.Asnjë mesazh i ri

Place4H4ck

946Super Pro Passwo...
Sat Apr 24, 2010 10:05 am
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Te rejat nga futboLLi

Moderator: Moderator
304428Lëngjet e gazuar...
Fri Apr 23, 2010 6:53 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Turnir Futbolli ne fsh.Zaqisht

217Te Hënen Terhiqe...
Fri Apr 23, 2010 6:50 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

Pro Evulation Soccer 4 (Rezultatet)

00
.Asnjë mesazh i ri

Lajme

Moderator: Moderator
67114Lëngjet e gazuar...
Fri Apr 23, 2010 6:53 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
..Asnjë mesazh i ri

MOTI

812Vëmendje per t`g...
Fri Apr 23, 2010 6:51 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
..Asnjë mesazh i ri

Shendetsi

3857Lëngjet e gazuar...
Fri Apr 23, 2010 6:53 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

www.shirkann-muslii.tk

131www.shirkann-mus...
Fri Apr 16, 2010 5:06 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mbrojtja e Mjedisit

335A ja pastroni ko...
Wed May 05, 2010 11:02 am
adem Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Teknologji

4070Trojan si shtojc...
Fri Apr 23, 2010 6:54 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kqyrne & komentone

230Tba diss OTR kqy...
Fri Apr 23, 2010 6:55 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzik!

221302po2 feat UniKKa...
Tue Jun 07, 2011 6:43 am
jetlum Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

WallpaperS

WallpaperS
227Dizajn per aLba-...
Fri Apr 23, 2010 6:54 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit

Car Wallpapers

 
..Asnjë mesazh i ri
Car wallpapers
19SLR MC LAREN
Wed Apr 14, 2010 2:42 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Recycle Bin (shporta)

00
Mir se erdhet ne ForuM:::::  Admin:Jetlum Shal Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 3306 artikuj
Forumi ka 230 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Bejsajdini
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 182 më Mon Apr 04, 2011 3:49 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrator ][ Moderator ][ V.I.P ][ PrincesS ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com