.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 9:04 pm

Qka ka me ndodh ne at dat/dit pse osht kjo dat/dit e veqant per ty ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 9:08 pm

me 27 gusht menxi po press ka me ndodh diqka shum interesante
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 1:23 pm

hahhaahha o edhe un qat dit menxi po e pres me ardh edhe ka fillimi shtatorit po e pres ni dit .daten nuk e kam te caktune qaty pari dikah heheh .osht dit familjare sosht private mos menoni najs en hey heheh Smile klm ciao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 1:30 pm

Ah ka shume ditt te rendesishme qe po i pres me ardh p.sh 29 korrik dite e rendesishme familjare Very Happy
Eh ti Floriana qato dite ka shtaatori a poi pret per me shku ne ch a po haha Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:28 pm

Walla ass 1diiT se kOmm qe e press me padurimm . No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
Genti

Genti

Numri i postimeve : 34
Join date : 04/06/2009
Age : 25
Location : ajt ma von ju tregoj

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: genti   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 8:55 am

daten qe epres pa durim është data 27 gusht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: fjolla   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 4:34 pm

valla edhe un qet 27 gushtin menzi pe pres Exclamation Exclamation Exclamation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 7:15 am

ej edhe un me 27 gusht jam tuj prit qet dit .A PO PER ATO qe ju kam tregu apo naj sen qeter me Rendsi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 5:55 pm

aiiT se wJjenn edhe ajo diiT mos tjuu ninn.-4-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 9:21 pm

qet 27 gushtin krejt ju jeni ka e pritni me padurim pasket bo naj plan kl juje aa Question
Hajt se vjen shpejtt hehe Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 7:45 pm

sdi vaLLa un per qeter sen jam ka e pres a per juve se di hiq cherry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 7:31 am

Hahahha se dii veq ju pash kl jujee krejtt 27 gushtt po thojnnn hehe Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 9:42 am

nashta sdi ata qka po presin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:14 pm

Unë Krjet Dittet i pres padurim:
- Sepse cdo dit NdoDH dIQkaA:Very Happy:D
huauhauh..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:15 pm

un valla e pres korrikun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: nazim   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 5:42 pm

e pres me padurim daten 24-09 qfar dite i bjen per qdo vir=t se di veq qet dat e pres
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: nazim   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 12:33 pm

me padurim e pres daten
04-09mepelqen shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: Fjolla   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 3:54 pm

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_biggrin pritni pritnii...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FloraaNumri i postimeve : 15
Join date : 15/01/2013
Age : 25
Location : zoqisht

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am

hahha diellzz po u kan arsyeja me shku ne ch ..tka tregu lumi apo ?? Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?   Data/dita qe e pret me padurim dhe pse? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com