.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Masterb Introduction /; Prezentim.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
masterbNumri i postimeve : 1
Join date : 11/06/2010

Masterb Introduction /; Prezentim. _
MesazhTitulli: Masterb Introduction /; Prezentim.   Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:11 pm

Masterb
Emri > Berat , Vendi > Vushtrri , Shteti > Republika e Kosoves.

Shpresoj kem me kalu super ju flm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Masterb Introduction /; Prezentim. _
MesazhTitulli: jetlum   Masterb Introduction /; Prezentim. Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:13 pm

Mirseerdhet Berat ju deshirojm argetim te kendshem ne forumin ton.

_________________
Masterb Introduction /; Prezentim. Anim_746c7893-12a0-8804-e54a-1a4ed56e1042[u]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
 

Masterb Introduction /; Prezentim.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme :: Ju Lutemi nga Ekipi i Forumit aLba-Forum se duhet patjeter Prezantimi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com