.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???   Thu May 28, 2009 3:05 pm

sa per mu asnjo dopt asni 5-sh Razz Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

avatar

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 24
Location : ehh tash

MesazhTitulli: Re: Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???   Thu May 28, 2009 4:12 pm

As ni not t'dopt e kreiit 5 kto tierat Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 24
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: JetluM   Thu May 28, 2009 4:28 pm

un valla krejt notat kapak i kam tuj fillu prejt 1 e deri te 5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
Diellzë

avatar

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 24
Location : ehh tash

MesazhTitulli: Re: Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???   Thu May 28, 2009 4:43 pm

Ani De ma mire I ke provuu kreitt Notat Very Happy
Cila tu dok ma e mire Question
hehehe Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 24
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: Jetlum   Thu May 28, 2009 7:29 pm

nejse tu ja fillu prejt 3 e te nalt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: Re: Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???   Wed Jun 03, 2009 9:15 pm

mvjen mir per ty diellz,un nuk kam qka me tregu qysh i kam notat se ashtu ashtu mi dini notat ju 2.
veq djellza nuk mi din ,po nejse se spom pershatet qekjo pytja se sot bash nervoz jam kan per qeto nota .po hajt po tregoj edhe un njejt si lummi klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjolla

avatar

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : Zoqisht

MesazhTitulli: fjolla   Tue Jun 09, 2009 5:27 pm

1-she nuk kam hiq edhe ishalla nuk e baj asni her e per 5 skam qka me fol ..........dihet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???   Wed Jun 10, 2009 8:16 pm

per 5-she ska shka me fol se asnjo ska gagagagag hajgare Laughing Laughing Surprised Surprised
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???   Wed Jun 10, 2009 8:17 pm

e kom fjalen per fjoolen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Mon Sep 21, 2009 6:42 am

- UHahuauh t`Dopta 0

E 5 nja 6

E 4 sdii

- Ma shkurt kom veq 4tshe dhe 5she
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
Fjolla

avatar

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : Zoqisht

MesazhTitulli: fjolla   Mon Sep 28, 2009 3:46 pm

as njonin prej qetynve se hala heret per notaa heheheh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FloraaNumri i postimeve : 15
Join date : 15/01/2013
Age : 23
Location : zoqisht

MesazhTitulli: Re: Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???   Tue Jan 15, 2013 1:23 am

hahahhahahaa e tash qfa nota i keni pas kur eperfunduat gjysme vjetorin e shkolles se mesme ??? Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Tema e lirë-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
Zaqishti.com