.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Me qka mirreni më shum ne interent?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fjolla

avatar

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : Zoqisht

MesazhTitulli: Me qka mirreni më shum ne interent?   Tue May 26, 2009 5:45 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diellzë

avatar

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 24
Location : ehh tash

MesazhTitulli: Re: Me qka mirreni më shum ne interent?   Tue May 26, 2009 6:05 pm

Ah valla niher hi dreite ne msn Very Happy
Masnej me naj forum ,ngoj muzikk.... Surprised
Neper kreit senet kapak me kalu kohen Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 23
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Tue May 26, 2009 7:34 pm

Un nashta Skam nevoj me shku me qa mirrna se dihet un me qa mirrna ...kshtu qe kaloni mir ...


mos te harroj me cek pom pelqejka qekjo TEMë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: Re: Me qka mirreni më shum ne interent?   Thu May 28, 2009 2:34 pm

valla met than te drejten edhe une qashtu si djellza veq ,mas pari shkoj drejt e te muzikat se nuk muj me ja fillu pa muzik heheh,diqysh sum shkon e tana ne msn e te tjerat vazhdojn kaloni mir eee edhe diqka harrova
po lummiii e dina na me qka mirresh ska nevoj em pershkru hehe ciao klm bye bye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: meriiTOonnz   Wed Jun 03, 2009 2:33 pm

U shhtruu ppyetjaa me qkaa mirreni më shum në internet aa po ? Unn wallaa n`internet miirrnaa qeshtuu . mass pari ee qeLii add e tani masaneii hi n`qeett foruum . nGojj muusicc eTcc eTcc .`-4-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
Genti

avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : ajt ma von ju tregoj

MesazhTitulli: genti   Thu Jun 04, 2009 8:11 pm

heren e par merrem me m.s.n e kqyri a kam pun ne qofse nuk kam pun hi ne web te shirkanit edhe te meriton'zZ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: meriiTOonnz   Fri Jun 05, 2009 12:40 pm

. Thhnnzzz [GeennnT] Cool .`
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
driilon

avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 22/05/2009

MesazhTitulli: dRi|on   Mon Jun 08, 2009 6:58 pm

Me Shum MerreM |ojra Dhe me music
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Sun Sep 20, 2009 6:08 pm

Mass ShuMtii Lojra dhe kqyri najsen Hack.Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
FloraaNumri i postimeve : 15
Join date : 15/01/2013
Age : 23
Location : zoqisht

MesazhTitulli: Re: Me qka mirreni më shum ne interent?   Tue Jan 15, 2013 1:39 am

HMMMM...BUKUR SHUMM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me qka mirreni më shum ne interent?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Me qka mirreni më shum ne interent?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
Zaqishti.com