.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ri 11Vizitor427prej Tue Jan 15, 2013 1:23 am
Floraa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 22Vizitor496prej Tue Jan 15, 2013 1:02 am
Floraa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
89jetlum1627prej Fri Apr 23, 2010 5:48 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
36meritOnz758prej Mon Apr 19, 2010 7:22 pm
jetlum Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 7nazim502prej Sun Apr 18, 2010 10:42 am
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 14Vizitor375prej Fri Apr 16, 2010 5:51 pm
adem Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
43Vizitor690prej Thu Apr 15, 2010 4:11 pm
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
55jetlum1122prej Thu Apr 15, 2010 10:58 am
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
61jetlum1576prej Sun Oct 04, 2009 3:12 pm
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 8nazim217prej Mon Sep 28, 2009 3:40 pm
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 15Vizitor388prej Fri Sep 25, 2009 7:07 pm
fatmir Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1nazim275prej Fri Sep 25, 2009 2:28 pm
musLII* Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
Zaqishti.com