.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 derri si shenje e 12 ne horoskopin kinez

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: derri si shenje e 12 ne horoskopin kinez   Sun Apr 18, 2010 3:33 pm

Meqenëse për ju familja do të thotë shumë, energji të shumta angazhoni për edukimin e fëmijëve dhe për kultivimin e lidhjeve familjare. Megjithëse e keni një rreth të gjerë të miqve dhe të të njohurve, vetëm disa prej tyre kanë qasje në jetën tuaj emocionale. Keni dëshirë t’u lini hapësirë të mjaftueshme privatësisë suaj dhe përjetimeve të vogla, që janë të rezervuar për persona shumë të dashur. Jeni shumë të ndjeshëm dhe paksa me prirje ëndërrimtare, por, megjithatë, në çdo situatë, e vëreni botën përreth jush dhe ngjarjet e saj.

Dashuria: Nga partneri kërkoni standarde të larta morale, pikërisht të tilla sikundër i keni edhe ju. Jeni të hapur dhe të kthjellët, ashtu që nuk ngurroni ta kërkoni atë që dëshironi. Ju përgjigjet partneri me vetëbesim dhe intelekt të lartë. Kënaqeni në bisedat dhe diskutimet provokuese. Të dashurit tuaj do të mund t’jua shihnin për të madhe kryeneçësinë dhe mosgatishmërinë për kompromise. Nëse dëshironi të kënaqeni në dashuri, duhet të jeni të gatshëm për kompromise të vogla dhe zgjidhje të përbashkëta.

Puna: Jeni persona ambiciozë, por e keni shumë të vështirë që ta ndani jetën private nga ajo e punës. Megjithëse frenat e jetës familjare dhe të biznesit i mbani mirë në duar, gjërat nganjëherë ju dalin nga kontrolli. Jo rrallëherë ju ngjet që të ndodheni në situatën kur njëkohësisht i bëni edhe disa punë! Mundësi të mëdha për fitime gjeni në gjuhët e huaja, drejtësi dhe në muzikë.

Ngjyra: e purpurta
Kafsha: balena, luani i detit
Ushqimi: ëmbëlsirat
Lulja: luledielli
Pija: pije nga xhumbiri
Numri: 14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Sun Apr 18, 2010 7:48 pm

ah shum paskka bre!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 23
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Mon Apr 19, 2010 12:12 pm

Edhe Derri kokaa ahhh pihh Fuck

_________________
[u]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Mon Apr 19, 2010 12:43 pm

Edhe snake ish:P:P!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 23
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Mon Apr 19, 2010 7:23 pm

Kan vyt edhe leprin me qit

_________________
[u]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Tue Apr 20, 2010 11:24 am

ja edhe kalin e ujit:P hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 23
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Tue Apr 20, 2010 1:22 pm

Ku ka more kAl t`ujit

_________________
[u]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: adem gashi   Tue Apr 20, 2010 3:19 pm

po more ka kali i ujit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: adem gashi   Tue Apr 20, 2010 3:20 pm

edhe lepur ka ne horoskopin kinez qe kqyre osht shenja e 4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Thu Apr 22, 2010 11:15 am

hahh kali ujit sa i madhh oshhtt!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: adem gashi   Fri Apr 23, 2010 3:35 pm

sa kali i qerimit ahhahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Fri Apr 23, 2010 3:48 pm

ahaahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: adem gashi   Fri Apr 23, 2010 4:03 pm

edhe i gjevatit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: derri si shenje e 12 ne horoskopin kinez   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

derri si shenje e 12 ne horoskopin kinez

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme :: Astrologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
Zaqishti.com