.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Shpat Kasapi ne telashe te dyfishta!2009

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: Shpat Kasapi ne telashe te dyfishta!2009   Sat May 23, 2009 9:20 pm

Shpat Kasapi ne telashe te dyfishta!

Ne njeren ane akuzohet nga mediat se ka nje kenge me motive turke apo i ngjan nje kenge turke dhe ne anen tjeter e dashura e tij Aferdita eshte bere tejet xheloze ne Rovena Stefen.

Shpati ka konkuruar sivjet ne Festivalin e Kenges ne RTSH me nje kenge te komponuar nga Gent Myftaraj dhe me text te Pandi Lacos. Kenga titullohet "Arome mediterane". Menjehere pas prezantimit eshte verejtur nje fushate mediatike kunder Shpatit, diku me vend e diku pavend, duke e akuzuar ate per nje kenge qe nuk ka aspak vlera shqiptare. Sa per konsideraten time, nje reagim mjaft i cuditshem pasi e verteta eshte qe pak kenge ne festival kane apo permbajne motive shqiptare (pervec kuptohet kenges se West Side Family). Une tash po kuptoj se kenget ne festival duhet patjeter te kene motive shqiptare. Ne te vertete e gjithe skena muzikore shqiptare e zhanrit pop etj. zor qe permban shume motive shqiptare (gjysma e kengeve jane te komponuara nga te huaj, shikoni kenga magjike). Por a duhet te jete kjo problem tash! Me sa di Eurovizioni nuk eshte festival folklorik se perndryshe do shkonim me kengen me cifteli "Therret Prizreni mori Shkoder"... Fundja fundit edhe ne i perkasim Mesdheut! Keshtu qe kenga e tij duhet te kete pak lidhje edhe me ne shqiptaret, apo jo!

Po lere kete tash, po ca ndosh tash me te dashuren e Shpatit. Sipas revistes "Bluetooth", Aferdita nuk e duron dot Rovena Stefen. As qe don te flas apo pershendes ate. Ajo akuzon Rovenen se me qellim ka shperndare ne internet foto te Shpatit me Rovenen duke kaluar pushimet ne nje shkretetire dhe me kete tenton te prishe lidhjen e tyre. Dihet se Shpati ka bashkepunuar ngushte me pare me Rovenen ne fushen e muzikes.

Sido qe te jete nje eshte e ditur. Shpati ka te dashur nje nder femrat me te bukura shqiptare ndersa edhe pse i akuzuar nga mediat ai kryeson ne sondazhe .SHPAT KASAPI ESHTE FEJUAR ME AFERDITA DRESHAJ NE DATEN 9.5.2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjolla

avatar

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : Zoqisht

MesazhTitulli: Vallahi spo ma ndin edhe nqfs hin edhe ne telashe te trefishta bile.   Mon Jun 08, 2009 4:30 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: tung   Wed Jun 10, 2009 2:24 pm

jo de jo sta nin ty ,hehe e per qka per shpatin hhahahha ok klm fjoll
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 23
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Sat Jun 13, 2009 7:39 am

ajt se bohet ir edhe per shpatin aahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: meriiTOonnz   Sat Jun 13, 2009 9:18 am

PO more ska qare pa u bo mir .auuu booLL dit jonn .aahwuahwuahuw Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shpat Kasapi ne telashe te dyfishta!2009   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Shpat Kasapi ne telashe te dyfishta!2009

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
Zaqishti.com