.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad

Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 22
Location : ka matiqani hahah

Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Empty
MesazhTitulli: Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad   Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:17 am

Evropa dhe pjesa tjetër e botës do të duhet të presin një muaj shtesë para se të filloj shitja zyrtare e pajisjes Apple iPad jashtë Shteteve të Bashkuara të Amerikës për shkak të kërkesës jashtëzakonisht të madhe të papritur amerikane.
Apple ka lëshuar njoftimin zyrtar në të cilin me ton pikëllues sqaron se në vend të fundit të këtij muaji, shpërndarja zyrtare e iPad jashtë SHBA-ve do të filloj një muaj më vonë sesa që është parashikuar, më saktësisht në fund të muajit maj. Në të njëjtin njoftim theksohet se çmimet e sakta dhe mundësia e blerjes të secilit model jashtë SHBA-ve do të bëhet publik më 10 maj.

Përndryshe, rezultatet përfundimtare për javën e parë të shitjes së iPad nuk janë as 300.000 e as 700.000 njësi të shitura siç ishte raportuar, por sipas Apple, janë 500.000
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek: