.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Paraqitet iPhone OS 4.0

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 20
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Paraqitet iPhone OS 4.0   Thu Apr 15, 2010 9:46 am

Drejtori legjendar i Apple Steve Jobs edhe një herë është ngjitur në skenën e ndërtesës së Apple në Cupertino dhe ka paraqitur risitë të cilat i presin përdoruesit e pajisjeve iPhone gjatë kësaj vere në formë të versionit të sistemit të ri operativ iPhone OS 4.0. Në iPad versioni i ri i sistemit operativ do të vjen në vjeshtë.
iPhone OS 4.0 do t’u vihet në dispozicion përdoruesve gjatë kësaj vere dhe do të sjell shtatë mundësi kryesore, në mesin e të cilave sigurisht më e rëndësishmja është mundësia e ekzekutimit të më shumë aplikacioneve në të njëjtën kohë (multi-tasking). Në Apple pohojnë se kjo gjë nuk do t’i bëhet barrë kohëzgjatjes së baterisë dhe shpejtësisë së punës, e ne shpresojmë se edhe do të jetë ashtu. Fatkeqësisht, multi-tasking do të punojë vetëm në iPhone 3GS e iPod Touch, e pronarët e modeleve më të vjetra nuk do ta kanë këtë mundësi.

Nga pikëpamja e përdoruesve, kjo gjë është e thjeshtë – kur keni më shumë aplikacione të hapura, mund të kaloni nga njëra në tjetrën falë përzgjedhësit në fund të ekranit të pajisjes së tyre iPhone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Thu Apr 15, 2010 10:48 am

wooow mir shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
 

Paraqitet iPhone OS 4.0

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
Zaqishti.com