.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 PUTHJA E PARE PER JU MESHKUJT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: PUTHJA E PARE PER JU MESHKUJT   Thu May 21, 2009 10:18 pm

Puthja e par Kur e përjetova puthjen e parë Musteqet sa ja patën nise me m'dalë Isha i ri e axhami Kisha shumë ëndërra për dashuri Përveq se isha pak romantik Isha edhe pak skeptik Mu dokë e pabesushme e gati si lojë Se njeri njerin mundet me puth n'gojë I nisha do fjalë nëpër klasë: Kuku, q'ma ka shti guhën e ke tu m'plasë Por kuptohet nuk besoja dotë Se ato gjëra ndodhin n'këtë botë Dhe as sot nuk e di Pse u ftova një natë me shoqëri U mbajke dikund si duket një ndeje O zot sa u gëzova thashe sonte ma thej Atë natë binte shi, ishte e mërkure Thashë ja kam me puth sonte ja s'do t'puthi kurrë I dhashë vetës zemër, thash s'durohet ma Besharet nuk jam, goja lesh su m'ka E u nisa ngadalë me zemrën si pordhë Thashë kurrë nuk i dihet, gjithçka mund të ndodhë Dhe nuk u gabova, në shikim të parë u dashurova E takova atje femrën ideale Qe m'kqyrke n'dritë synit e si vike marre Mu tek menjëher mu qu e me dashtë Edhe pse n'fillim mu dok pak e trashë Po mu s'ma nike se isha i ri Dojsha gjithqysh dikund guhen me shti U afrova ngadalë e ja thashë dy fjalë Dhëmbi i pjekurisë ja patë nisë me m'dalë Po ish e mirë bre, e lezetshme ish U qu menjëher për me kcy sentish Kur i qoj duart përpjet Si shqiponja mbi zogj t'vet Trupin ia ndisha e faqën ma pshteti Qysh e pate emrin? menjëher u m'veti Po une as që e pata marrë me mend Se kam me harru edhe emrin tem I thashë: A kaq shumë ty emri jem tu desht Nuk kam ditë asgjë, m'hini guha n'vesh Nuk mujsha ma me folë isha tuj mendu Pse gishtat e kamës ja nisën mu xiglu Njehër mendova mos është budallicë Se dikur ja nisi veshin me ma gicë Ajo ma lypke gojen E une e kqyrsha tojën Nuk mujsha me i ra n'fije Qysh u m'hini diçka n'gojë pa shije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

PUTHJA E PARE PER JU MESHKUJT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Programming | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
Zaqishti.com