.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Berisha në SHBA, lobim për njohjen e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

MesazhTitulli: Berisha në SHBA, lobim për njohjen e Kosovës   Wed Sep 23, 2009 5:07 pm

Delegacioni shqiptar i kryesuar nga shefi i qeverisë Sali Berisha i cili po merr pjesë në samitin vjetor të OKB-së, ndër të tjera ka si objektiv edhe lobimin ndërmjet shteteve që nuk e kanë njohur akoma Kosovën në mënyrë që ata të ndërmarrin këtë hap të rëndësishëm për sigurinë dhe paqen në rajonin e Ballkanit.
“Do përpiqem të promovoj rezultatet e mëdha që ka arritur Kosova gjatë një viti e gjysmë pavarësi, ndikimin e saj të fuqishëm në paqen dhe stabilitetin në rajon dhe do ftoj vende mike që akoma nuk kanë marrë vendimin ta njohin Kosovën si një dëshmi e vullnetit të tyre për të kontribuuar më tej në paqen dhe stabilitetin e gadishullit të Ballkanit për të cilin ky gadishull ka nevoja jetike”, tha Berisha.

Gjate pjesëmarrjes te samitin vjetor te OKB-se, kryeminsitri Berisha është takuar me një sërë drejtues shtetesh, si presidenti i Kinës Hu Jintao dhe kryeministrin e Japonisë Hotojama të cilët i ka ftuar të vizitojnë Shqipërinë, ftesë që është pritur me kënaqësi nga të dy personalitetet. /alsat/telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fatmir

avatar

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

MesazhTitulli: fatmir   Wed Sep 23, 2009 7:36 pm

Beget bacolli
po lobon per KOSOVEN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Sat Sep 26, 2009 10:52 am

Haha popo:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Berisha në SHBA, lobim për njohjen e Kosovës   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Berisha në SHBA, lobim për njohjen e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi :: Lajme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
Zaqishti.com