.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL

Share | 
 

 MSI GX640 – laptop për lojtarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

MSI GX640 – laptop për lojtarë _
MesazhTitulli: MSI GX640 – laptop për lojtarë   MSI GX640 – laptop për lojtarë Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:29 pm

Laptopi i kompanisë MSI për adhurues të lojërave kompjuterike ofron harduer mjaft të fuqishëm për të lozur me lojërat më moderne me çmim të përshtatshëm.
Për 1.100 dollarë amerikanë blerësit marrin ekran 15.4 inçësh me rezolucion 1.680 x 1.050 piksela, procesor Core i5-430M me takt punues prej 2.26 GHz dhe 4 GB memorie.

Nënsistemi grafik po ashtu përmbushë nevojat e lojërave moderne – MSI në GX640 integron ATI Radeon HD 5850 me një gigabajt të memories së saj GDDR5.

Pjesa tjetër e komponentëve përfshin diskun e kapacitetit 500 gigabajt (7.200 rpm), rrjet pa tela 802.11 a/b/g/n, Bluetooth, dalje VGA e HDMI dhe kamerë uebi prej dy megapikselash.

Së bashku me laptop shitet edhe sistemi operativ Windows 7 Home Premium prej 64-bitësh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

MSI GX640 – laptop për lojtarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com