.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL

Share | 
 

 Photoshop mbush 20 vjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Photoshop mbush 20 vjet _
MesazhTitulli: Photoshop mbush 20 vjet   Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:36 am

Kur në botën e teknologjive komunikuese e informuese i mbijetoni njëzet vite dhe ende jeni më relevanti në fushën tuaj, kjo nuk është gjë e vogël. Kjo i ka shkuar për dore Adobe Photoshopit, softuerit më të mirë për përpunimin e fotografive i cili tani i ka mbushur 20 vjet.
Edhe ata të cilët kurrë nuk e kanë përdorë Photoshopin, sigurisht kanë dëgjuar për këtë softuer; të gjithë ato fotografitë e bukurosheve të cilat i shihni nëpër revista, edhe atyre që i shihni në Telegraf, sigurisht kanë kaluar nëpër duart e ndonjë mjeshtri të Photoshopit i cili ua ka përmirësuar flokët e thinjura, ua ka hequr celulitin, ua ka zmadhuar gjinjtë dhe mbi të gjitha e ka bërë fotografinë më të mirë për tu parë.
Për profesionistët e uebit dhe ata të cilët merren me fotografinë digjitale Photoshop megjithatë është një softuer i cili nuk mund të anashkalohet. Për të gjithë ata Photoshop sot do të organizojë manifestime të shumta në mbarë botën dhe do t’i bëj bashkë programuesit më të rëndësishëm të cilët kanë punuar gjatë viteve në të.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Photoshop mbush 20 vjet _
MesazhTitulli: musLII*   Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 5:26 pm

haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Photoshop mbush 20 vjet _
MesazhTitulli: adem gashi   Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 9:48 am

qka po kesh musli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Photoshop mbush 20 vjet _
MesazhTitulli: Re: Photoshop mbush 20 vjet   Photoshop mbush 20 vjet Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Photoshop mbush 20 vjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com