.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad _
MesazhTitulli: Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad   Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 9:46 am

Evropa dhe pjesa tjetër e botës do të duhet të presin një muaj shtesë para se të filloj shitja zyrtare e pajisjes Apple iPad jashtë Shteteve të Bashkuara të Amerikës për shkak të kërkesës jashtëzakonisht të madhe të papritur amerikane.
Apple ka lëshuar njoftimin zyrtar në të cilin me ton pikëllues sqaron se në vend të fundit të këtij muaji, shpërndarja zyrtare e iPad jashtë SHBA-ve do të filloj një muaj më vonë sesa që është parashikuar, më saktësisht në fund të muajit maj. Në të njëjtin njoftim theksohet se çmimet e sakta dhe mundësia e blerjes të secilit model jashtë SHBA-ve do të bëhet publik më 10 maj.

Përndryshe, rezultatet përfundimtare për javën e parë të shitjes së iPad nuk janë as 300.000 e as 700.000 njësi të shitura siç ishte raportuar, por sipas Apple, janë 500.000.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Joamerikanët duhet të presin për pajisjen iPad

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com