.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Internet 3D për pesë vjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Internet 3D për pesë vjet _
MesazhTitulli: Internet 3D për pesë vjet   Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 4:23 pm

Sean Koehl, njëri prej drejtorëve teknologjik të kompanisë Intel, pohon se interneti do të duket krejtësisht ndryshe gjatë pesë deri në dhjetë vitet e ardhshme, duke theksuar se atëherë pjesa dërmuese e përmbajtjeve do të jetë në formatin tredimensional.
Koehl përkujton përdoruesit se teknologjitë të cilët paraqiten qysh tani, një ditë ato do të ndryshojnë mënyrën të cilën bëhet ndërveprimi në mes të pajisjeve elektronike dhe përdoruesve.

Një gjë e tillë do të mund të vinte gjatë pesë vjetëve të ardhshme, e Koehl është i bindur se në këtë kohë do të paraqiten edhe përmbajtjet tredimensionale. Ai pohon se atëherë edhe jetët e njerëzve do të janë shumë më të ndryshme nga ato të ditëve të sotme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Internet 3D për pesë vjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com