.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Prezentimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Prezentimi im

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani89Numri i postimeve : 2
Join date : 03/04/2010

Prezentimi im _
MesazhTitulli: Prezentimi im   Prezentimi im Icon_minitimeSat Apr 03, 2010 6:24 am

emri :Dardan

Mbiemri: Spahiu

Vendlindja Komuna e Podujeves bounce


Mosha : 21 Vjeqar

Hobi :Muzika Rap Hip Hop Shqiip RnB edhe futbolli flower

Grupi i Preferuar G-Gold ArmY lol!

kaq mjafton per prezentim lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Prezentimi im _
MesazhTitulli: jetlum   Prezentimi im Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 10:32 am

Mir se Erdhe Dardan :: Shpresoj Se dot kalojm qaste te mir me ty dhe gjith antart tjer te Forumir [The Bloody Alboz]
Me nderime Bordi i Forumit:
Jetlum Shala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

Prezentimi im _
MesazhTitulli: Fatmir shala   Prezentimi im Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 10:34 pm

mir se erdhe dardan shpersojm te kalojm mir
nga fatikatili


::::::::::::::::::::--[The Bloody Alboz]--::::::::::::::::::::
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Prezentimi im _
MesazhTitulli: musLII*   Prezentimi im Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 12:03 pm

Mir se erdhe dardan shpresojm se do te kalojm qaste te mira me ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Prezentimi im _
MesazhTitulli: adem gashi   Prezentimi im Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:37 pm

mir se erdhe dardan ishalla bon postime qdo dit ma shum edhe kalojm ma mir
se veq 4 veta pu postojm ma shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Prezentimi im _
MesazhTitulli: musLII*   Prezentimi im Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:49 pm

normalisht edhe OTa kaniher Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Prezentimi im _
MesazhTitulli: adem gashi   Prezentimi im Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:52 pm

po ma shum pu postojn :adem gashi,musligahsi,jetlum shala,fatmir shala kaniher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Prezentimi im _
MesazhTitulli: musLII*   Prezentimi im Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:55 pm

oppp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Prezentimi im _
MesazhTitulli: adem gashi   Prezentimi im Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 4:04 pm

oppppp veq une muslia jetlumi ja bonum mir se erdhe tjeter kush jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Prezentimi im _
MesazhTitulli: musLII*   Prezentimi im Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 5:47 pm

hahah po vallahi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
Prezentimi im _
MesazhTitulli: Re: Prezentimi im   Prezentimi im Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Prezentimi im

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme :: Ju Lutemi nga Ekipi i Forumit aLba-Forum se duhet patjeter Prezantimi-
Kërce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com