.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Viruset me USB Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Viruset me USB

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DeathClock

DeathClock

Numri i postimeve : 6
Join date : 26/11/2009

Viruset me USB _
MesazhTitulli: Viruset me USB   Viruset me USB Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 6:01 pm

Pershendetje !

E hapa kete teme pere nje problem qe po has shpesh kohet e fundit me viruset , kryesisht me viruset qe merren nepermjet USB ose Flash Drive. Me qellon shpesh qe te transferoj te dhena neper kompjutera te ndryshem qe mund te kene viruse dhe automatikisht me infektohet dhe USB , dhe me pas me infekton dhe pc personal. Shpesh her antivirusi me del jasht loje.

Doja te dija nese ka ndonje menyre efikase , qe ta mborjme Usb nga viruset , kur e fusim ne nje kompjuter te huaj?
Faleminderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Viruset me USB _
MesazhTitulli: jeylum   Viruset me USB Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 12:28 am

DeathClock do t jap Linkun per USB cLeaner
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
 

Viruset me USB

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com