.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES _
MesazhTitulli: TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES   TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES Icon_minitimeThu May 21, 2009 10:06 pm

Droga fillon te konsumohet per shkaqe te ndryshme.Disa e perdorin ne shoqeri,disa per hajagre,disa prej problemeve te shumta,qe te ikin nga kurioziteti e disa nga realiteti.E gjith kjo fillon nga e vogla tek e madhja.E nese nuk ke kujdes dhe e humb kontrollin shum leht mund te devijosh ne nje rrug te quajtur "pa kthim".
Qka te bejm qe te ndalojm ate?
Nje numer bukur i madh e konsumojn drogen duke marr parasysh shkaqet qe permenda me lart.Mirpo askush nuk eshte i vetdijeshem se ku te qon ajo.Droga eshte vetem kenaqsi momenti e cila sjell pasoja efektive dhe te renda.Sot nuk do te varesh nga ajo as neser por pas nje kohe.Por kur deshiron te kthehesh mbrapa ather do te jesh shum larg.Dikush thot " nje jet e kemi" dhe fakt eshte kjo,por ket jet qe kemi nuk do te thot qe duhet ta keqperdorim por ka edhe menyra tjera per tu kenaqur.Ather mesazhi im per fund per rinin eshte" Mos merrni bardh per me pa zi por gjeni nje rrug qe pasqyron paqe dhe lumturi".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

TEMA: DROGA VETVRASJE E VETVETES

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com