.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Bllokohen shërbimet e Google

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Bllokohen shërbimet e Google _
MesazhTitulli: Bllokohen shërbimet e Google   Bllokohen shërbimet e Google Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:30 pm

shërbimet e kompanisë Google janë bllokuar apo censuruar deri në një masë në një të katërtën e shteteve të botës ku kjo kompani është e pranishme, është deklaruar ditë më parë. Kina është rasti më drastik, por nuk është e vetmja ka pohuar kompania.
Rezultatet e kërkimit të Google dhe Blogger deri në YouTube e Google Docs janë bllokuar në 25 prej 100 vendeve në të cilat Google ofron shërbimet e saj.

Edhe përkundër kësaj, kompania vazhdimisht merr kërkesa nga qeveritë e vendeve të caktuara që të kufizohen apo largohen përmbajtje të cilat përdoren nga shërbimet e caktuar të kësaj kompanie.

Veç Kinës edhe Australia është një shtet me censurë bukur të fuqishme të internetit gjë që edhe vet Google e ka konfirmuar disa herë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Bllokohen shërbimet e Google

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com