.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA _
MesazhTitulli: ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA   ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA Icon_minitimeSat May 23, 2009 9:25 pm

Per momentin jam duke e shiquar video festin ne KTV dhe Cmimet do te publikohen ashtu si vijne. Mendova se fillon ne ora 20:30 dhe e humba gati gjysme ore.

CILIMI KUQ (a eshte Q e bute a e forte, Qilimi, e humba tash)
Pershtypjet e para: Cfare Kaosi!!!! Dhe far ky Zanzi Band naj shurdhoj veshet ne prapavije. Jo bendi eshte i mire, po bash tash duke kaluar "Vipat" ne cilim te kuq, po me pengon shume. Regjia i ka fajet, kur ka intervista duhet disi me shurdhu zanin ne prapavije. (Vlen me theksu se ne transmetimin reprize qe u dha te enjten, ky problem u rregullua nga regjia, bravo!)

E keto te dyjat qe po i presin mysafiret, o zot, perqendrohuni pak se jeni jashte elementit krejt. Jehona Bajrami deri diku, po kjo tjetra, ja harrova emrin (Flora?), na koriti me Nana-n. Pyetjet pa kreativitet. Si duket nuk keni ngrene dreke mire. Merrne nje "energy drink" ndoshta ju ndihmon!

p.s. Me falni qe po foli shume, po deri te dalin cmimet po behem pak i keq!
p.p.s. Ku, kuuu.. shkoi Big Brother sonte ne kanalin tjeter!

SKENA
Ohho, mire po doket per aq sa ka vend ne Teatrin Kombetar. Skena duket e ndritshme, mire boll! Me mire se vjet!

Paaa.. pak u prish tash me ate tymin e bardhe... ha ha si gaz lotsjelles. Sa te keq jemi!

TEKNIKA
Hmm... goxha disa "kikse" serioze me zerimin. Perndryshe te tjerat, ok! Mos te behemi tash cikrrimtare! E gjithe kjo eshte vetem prove per te ardhmen, apo jo!

PREZANTUESJA
Gresa Pallaska, me te mire nuk e gjen!

CMIMET

BEST ROCK - Troja ("Amaneti i Clownit")
BEST HIP HOP - Da Ghost ("Kceni Kr8")
BEST NEW ARTIST - Shpat Deda ("Enderroj")
BEST POSTPRODUCTION - Da Ghost ("Kceni Kr8")
BEST PERFORMANCE - NRG Band ("Ugjentisht")
BEST MALE - Alban Skenderaj ("Nje here ne jete")
BEST DIRECTOR - Shpat Deda ("A thu")
BEST STYLING - Hana Cakuli ("Simbol")
BEST MONTAGE - Skillz ("Wu c'a po shoh")
BEST GROUP - Troja ("Amaneti i Clownit")
BEST CAMERA - Alban Skenderaj ("Larg dhe afer")
BEST RNB - NRG Band ("Nina")
BEST FEMALE - Elvana Gjata ("Nuk jane me")
BEST POP - Hana Cakuli ("Simbol")
BEST POP FOLK - Mihrije Braha ("Ti nuk je shtepia ime")
CMIMI I PUBLIKUT - Troja ("Amaneti i Clownit")
BEST PROMOTION - Capital T ft.2po2&Duffy ("Shume nalt")
BEST ALL - Alban Skenderaj ("Larg dhe afer")
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

ALBAN SKENDERAJ NE VIEDO FEST 2009 INTERVISTA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com