.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Nokia blen kompanine Novarra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Nokia blen kompanine Novarra _
MesazhTitulli: Nokia blen kompanine Novarra   Nokia blen kompanine Novarra Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:38 am

Nokia ka njoftuar se do të blej kompaninë amerikane Novarra e cila është e specializuar për prodhimin e shfletuesve dhe shërbimeve përkatëse mobile të internetit.
Me këtë hap Nokia planifikon që të përmirësojë mënyrën e shfletimit të internetit në celularët e saj, e zgjidhjet e kompanisë të blera nga kompania Novarra planifikon t’i integrojë në pajisjet e saj gjatë pjesës së dytë të këtij viti. Pritet që blerja zyrtare do të kryhet gjatë tremujorit të dytë të këtij viti.
Në të ardhmen, ndërlidhja e një miliard njerëzve në internet do të bëhet me anë të pajisjeve mobile. Në pajtim me këtë, ofrimi i mënyrave më të “lehtësuara” për përdoruesit është një prej prioriteteve në Nokia, kanë deklaruar përfaqësuesit e kompanisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Nokia blen kompanine Novarra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com