.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook _
MesazhTitulli: Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook   Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:37 am

Yahoo vazhdon të përfshijë elemente të rrjeteve për shoqërim në kuadër të të shërbimeve të veta.
Në fakt, duke filluar nga kjo javë përdoruesit e Yahoo Mail do të kanë mundësinë të përditësojnë statuset e tyre në Facebook nga Yahoo Mailbox.
Përdoruesit e Facebook do të mund të kyçen në llogaritë e tyre drejtpërdrejt nga faqja e parë e Yahoo Mail dhe gjithashtu të shikojnë profilet e miqve të tyre kur të pranojnë e-mail nga miqtë të cilët kanë dy llogaritë e tyra të ndërlidhura.
Në pyetje është një përditësim interesant për Yahoo Mail, i cili sipas kompanisë për analiza ComScore është një prej shërbimeve më të përdorura për e-mail në botë. Për këtë vit, Yahoo premton integrim edhe më të afërt me rrjetet për shoqërim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook _
MesazhTitulli: musLII*   Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 5:26 pm

shum mir pra!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
 

Yahoo shton perditesimin e statuseve te Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com