.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar _
MesazhTitulli: Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar   Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:18 am

Apple ka rifreskuar ofertën komplete të laptopëve MacBook Pro me procesorë dhe grafikë më të shpejtë si dhe me autonomi më të madhe të baterisë.
Siç edhe ka mundur të pritet, Apple ka rifreskuar ofertën e vet të laptopëve të aluminit MacBook Pro me procesorë të ri të kompanisë Intel dhe grafikë më të shpejtë. Modeli më i vogël, ai 13-inçësh i mbetet besnik procesorit 2.4 GHz Core 2 Duo (opsioni 2.66 GHz) , e tani ka edhe grafikën GeForce 320M të NVIDIA-s e cila sipas Apple është deri në 80 për qind më e shpejtë sesa paraardhësi. Kapaciteti i diskut është 250 apo 320 gigabajt, e posaçërisht është impresionuese autonomia e baterisë e cila tek ky model është deri në 10 orë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Paraqitet MacBook Pro i rifreskuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com