.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Fëmijët në YouTube Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL

Share | 
 

 Fëmijët në YouTube

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Fëmijët në YouTube _
MesazhTitulli: Fëmijët në YouTube   Fëmijët në YouTube Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:17 am

Njerëzit në shërbimin YouTube vendosin lloj-lloj përmbajtjesh – nga spotet muzikore deri tek incizimet e ndryshme private për të promovuar individët dhe aftësitë e tyre. Një grup i veçantë i video-klipeve në YouTube janë ato të cilat paraqesin fëmijët.
Fëmijët bëjnë skena të ndryshme të cilat dinë të janë shumë qesharake, por në YouTube tani po paraqitet një trend në kuadër të cilit janë prindërit ata që shtyjnë fëmijët dhe i incizojnë ata për t’u bërë të popullarizuar, respektivisht që njerëzit të dëgjojnë për ta që në të ardhmen konsiderohet të jetë një plus i madh.

Ajo çfarë mbetet pikëpyetje është se kur kjo sjellje bëhet e tepërt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Fëmijët në YouTube

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com