.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar _
MesazhTitulli: Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar   Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:15 am

Gjatë të mërkurës përfaqësuesit e Twitter kanë publikuar disa shifra interesante në lidhje me shërbimin e tyre për mikro-blogje dhe rrjetin për shoqërim. Shumica e tyre janë mbresëlënëse, por deri diku edhe dallojnë nga shifrat e analistëve të tregut.
Dje në San Francisco ka filluar “Chirp”, konferenca zyrtare e programuesve puna e të cilëve lidhet me Twitter. Në mesin e shumë folësve, ligjëratë ka mbajtur edhe bashkëthemeluesi i Twitter - Biz Stone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com