.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 JAC IV: Smart në mënyrë kineze

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

JAC IV: Smart në mënyrë kineze _
MesazhTitulli: JAC IV: Smart në mënyrë kineze   JAC IV: Smart në mënyrë kineze Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:14 am

JAC është prodhues kinez i automjeteve i cili në panairin lokal, atë të Pekinit, do të paraqes një automjet studim të vogël për qytet, respektivisht një model konkurrent të atyre si Smart ForTwo. Bëhet fjalë për konceptin me emërtim të thjeshtë - IV.
IV është shpikur dhe dizajnuar nga studioja dizajnuese e JAC në Milano të Italisë, të cilën prodhuesi kinez e ka themeluar në vitin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

JAC IV: Smart në mënyrë kineze

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com