.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Opera në iPhone Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Opera në iPhone

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Opera në iPhone _
MesazhTitulli: Opera në iPhone   Opera në iPhone Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 12:51 pm

Opera e ka paraqitur shfletuesin Opera Mini në dyqanin App Store qysh më 23 mars, pas së cilës është pritur miratimi i paraqitjes së saj në App Store. Shumë media kishin supozuar se Apple nuk do të miratojë hyrjen e Opera Mini në App Store, mirëpo kjo megjithatë nuk ndodhi.

Sipas pohimeve nga Opera, versioni i shfletuesit të tyre mobil për shkak të kompresionit dhe teknologjive tjera që përdorë është gjashtë herë më i shpejtë sesa shfletuesi i rëndomtë në iPhone.

Gjatë ditës së djeshme, Opera ka raportuar se me shfletuesin e saj, në version klasik apo mobil, e përdorin mbi 100 milionë përdorues.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
 

Opera në iPhone

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com