.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil _
MesazhTitulli: HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil   HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 9:45 am

Është pikëpyetje sa na nevojitet edhe një sistem tjetër operativ për celularë, mirëpo nëse mund t’u besohet thashethemeve të cilat vijnë nga tabori i HTC-së, ai na duhet.
HTC e ka bazuar afarizmin e saj të suksesshëm në përpunimin e pajisjeve të cilat do të bartin sistemet operative të kompanive tjera. Windows Mobile dhe kohëve të fundit Android, janë pajisje për të cilat HTC ka përgatitur pajisje.

Siç thekson gazeta “Bloomberg”, HTC po përgatitet në zhytet në ujërat e sistemeve operative, dhe këtë para së gjithash sepse dëshiron “të kopjojë” suksesin e kompanive si Apple, e për suksesin e së cilës është meritore pikërisht platforma e vet mobile.

Ajo që nuk dihet është nëse HTC në të vërtetë do të paraqes sistemin tërësisht të vetin operativ, apo me blerjen e mundshme të kompanisë Palm dëshiron të përshtat sistemin operativ i cili do të vjen në paketën e blerjes së kësaj kompanie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

HTC përgatit sistemin e vet operativ mobil

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com