.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL

Share | 
 

 A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse?   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 5:04 pm

Une kom qeff se boj qka du thej weba email etjj!!
Po fati keq qe sjomm as i hacker i vogel se!:S scratch Embarassed Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: Fatmir shala   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 5:06 pm

auuuuuuuuuuuuu
kom qef shumm amooo mu bo HACKER
po fati qe sjomm pooo shpresoj te behm ni hacker jo i madh
se per hacker te mash duhe shumm po
sa met hon hacekr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 5:38 pm

ani se bohesh-4-4- Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: Fatmir shala   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 5:40 pm

ooo Muslii shum flm
ishalla bohum bashk hackera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 5:51 pm

hauhuah. ani ishalla u kry tash kjo tem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: Fatmir shala   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 6:06 pm

Qysh u kry tema me 2 veta
ata qert
vazhdon tema
..........................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 6:31 pm

O PER TY EDHE MU U KRY scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: adem gashi   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 9:23 am

po valla kisha pas qef mu bo haker sepse tani muj me bo qa te du thej web ,forum,add etj.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 10:30 am

ëhë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: Fatmir shala   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 10:56 am

ahahah kush
jo me thhy web nese aj me then web ose msn
e tani une veqqq thej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 10:59 am

Ahahaha :: Dostat e mi H4ck3r4 po Dojkan mu ba :: Dos Attack Peace
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: Fatmir shala   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 11:00 am

ne te ardhmen pooo
hahaehhaheha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 11:02 am

Ishalla ishalla bohuni:: veq kujdess se ka tjer qee T`bluejn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: Fatmir shala   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 11:06 am

po po
do ta kemi parasysh
se ka tjer qet bluejn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 11:13 am

ahiia un po them kerkush sun kena mu bo hackera se skena qysh mu bo Edhe mu bo kerkush s`te njehh!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: Fatmir shala   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 11:17 am

ppo more qysh nuk te njohinn
kur tje hacker
ti veq bonu hacker kajn met lyp
ku je e ku sje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 1:37 pm

ahaha ishalla be ishalla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 3:59 pm

ahah per kan po fol musli per veten apo edhe neve po na perfshin

_________________
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Anim_746c7893-12a0-8804-e54a-1a4ed56e1042[u]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse?   A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A keni deshir te jeni HACKER i madh dhe pse?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com