.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
qe ni trick per MSN Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 qe ni trick per MSN

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

qe ni trick per MSN _
MesazhTitulli: qe ni trick per MSN   qe ni trick per MSN Icon_minitimeFri May 22, 2009 9:30 pm

all msn triks --------------------------------------------------------------------------------

1) E gjeni dikon qe me ja bo ket trick(duheni me fol me to)
2) I thu me e qit ne nickun e dyt aty ku tregon cilen kang je tu e ngu pra personal message qet sen:
n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá

3) Ja boni copy paste edhe ai ma let e ka me copy paste me qit ne nick te dyt personal message

4) Viktima kur ta qet ne nick te dyt per 4-5 sekonda ka me dal prej MSN edhe ska me mujt mo me hi edhe forja ma e mir ka me ju fshi MSN prej kompjuterit

5) Preventiva e ksaj osht me pas MultiMSN nese e ki ather kur te bllokohet ni MSN e qel MSN-in tjeter edhe funksionon normal apet.

6) E testuar 100% funksionon

7) Me t'mira MSN nick name ne formen e cigares.

--------------------------------------------------------------------------------

Kodi:

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅̅W̲̲̅E̲̅̅S̲̅̅T̲̲ ̅_̅_̅_̅()ڪے

kopjoni qet kod edhe shko aty per me nrru nickname edhe bane paste edhe ktu ku jan kto shkronjat WEST e i fshini edhe e shkruni qysh te doni!edhe ne fund te del nick name ne formen e cigares! Nese doni me qit pi msn e mos mu ju qel ma ne ate email smunet me hi ma

--------------------------------------------------------------------------------

nese e han naj kush thuni merre qeto shkronja se te del nicku i mir ne Status po mendoj

qe qeto shkronja duhet me i vendos ne status-nickname:

n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá

veq mos e provoni ne msn tjuv
___________________________ Msn Nick name ...shikone

--------------------------------------------------------------------------------

Merreni qit kod bone copy edhe qiteni ne Nicknam ju del me te mdhaja GAME OVER: |͇̿ ͇̿ ̶͇̿ι |̶̿ ̶̿ ̶̶̿̿| |̿ V ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |͇̿ ͇̿ ͇̿| \ ͇ / |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |̶̿ ̶̿ ̶̶̿̿ Si te Hyni ne Online pa e pas msn te instalume

--------------------------------------------------------------------------------

Per te hyr ne add pa messenger hyni ne kete web edhe hyni te login e shenoni emailin paword e shenoni paswordin : WwW.iloveim.com Nese, mashtroheni dhe e vendosni ket kod ne under nick te msn:
Kodi:


Kodi:
n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇáapo
Kodi:


Kodi:
0 0Disa te thojn se te del muzika ne undernick, disa thojn se te dalin ngjyra te mira, e keto jan krejt rrena mashtrime.

e nese ndodh e pranon ti ket pra e vendos ket kod ne undernick,
atehere msn-ja jote ne pc tonde ne shpi, nuk do te qilet
po nese je ne net caffe, vetem e ristarton dhe kryhet problemi, se e kan deepfreez.Nese doni me ndreq apet hyni
C:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messengerse pari ja bon ne folder:
Tools, Folder options, View, Show hidden files end folders-ON

i lejon me i pa folderat e fsheheur dhe pastaj hyni ati ku me par thash.

dhe ne at folder te paraqiten disa foldera me numra,
e ju krejt ato foldera i fshini Delete, dhe pastaj
provoni me hi ne msn ( dhe ju ben 100%) Qysh me ba pa nick name po ju tregoj nashta najkush e din veq po tregoj

Se pari eqitni me ndrru nickin e prekni ALT e mani ndrydh edhe tanaj i prekni numrat 0160 edhe bohet pa nick name

besoj se e kuptuat Bone COME TO MY NE mSn nickname

CODE:|͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿ |͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ V ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ ̿ ̿|̿ ̿ |͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ V ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ Bone alltin ne msn nickname:

Code: /̵͇̿ ̿/'̿ ̿̿̿̿̿̿̿̿̿̿̿ bone copy edhe qite copy aty ku fol me njerz qi i qon mesazhe edhe del ne form zemre

({)({)(F)(F)({)(M)(})(F)(F)(})(})
({)(F)(L)(L)(F)(M)(F)(L)(L)(F)(})
(F)(L)(L)(L)(L)(F)(L)(L)(L)(L)(F)
(F)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(F)
({)(F)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(F)(})
({)({)(F)(L)(L)(L)(L)(L)(F)(})(})
({)({)({)(F)(L)(L)(L)(F)(})(})(})
({)({)({)({)(F)(L)(F)(})(})(})(})
({)({)({)({)({)(F)(})(})(})(})(}) merre codin per me te dal nickname conter-strike:[̲̅C̲̲̅̅σ̲̅̅u̲̲̲̅̅и̲̲̅̅т̲̲̅̅ε̲̅я̲̅S̲̲̅̅т̲̲̅̅я̲̲̅̅i̲̲̅̅к̲̲̅̅ε
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
 

qe ni trick per MSN

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Per MSN-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com