.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Arrijnë klonimet e para të Apple iPad

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Arrijnë klonimet e para të Apple iPad _
MesazhTitulli: Arrijnë klonimet e para të Apple iPad   Arrijnë klonimet e para të Apple iPad Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 4:24 pm

Siç edhe është pritur, paraqitja e kompjuterit tablet iPad nga Apple ka nxitur një varg prodhuesish tjerë që në kategorinë e njëjtë të paraqesin zgjidhjet e tyre. I fundit me radhë është tableti i emëruar mBook, i cili ka dalë nga punëtoria e kompanisë kineze Meizu.
Drejtori ekzekutiv i kompanisë Meizu, Jack Wong, ka publikuar të dhënat e para teknike të kompjuterit të tyre më të ri tablet. Vet pamja në pajisje lë qartazi të kuptohet se këtu bëhet fjalë për një klon të pajisjes Apple iPad.

Megjithatë, Meizu mBook është më i vogël se iPad dhe përmban ekran të ndjeshëm në prekje me diagonale prej 8.4 inç dhe rezolucion 1.024 x 768 piksela. Supozohet se pajisja do të duhej të riprodhonte video materiale me rezolucion të plotë (1.080 p), e bateria e integruar do të duhej të mundësonte autonomi pune deri në 12 orë.

Supozohet se mBook do të ketë procesor Snapdragon 1.5 GHz, derisa do të ketë edhe mundësi të lidhjes me rrjetin 3G. Për fat të keq, këto janë detajet e vetme të cilat janë publikuar në lidhje me këtë klonim të Apple iPad.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Arrijnë klonimet e para të Apple iPad

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com