.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 jetlumzzzzzzzzzzzzz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

jetlumzzzzzzzzzzzzz _
MesazhTitulli: jetlumzzzzzzzzzzzzz   jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeMon Apr 05, 2010 4:02 pm

Unikatil - I pergjakshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

jetlumzzzzzzzzzzzzz _
MesazhTitulli: musLII*   jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 5:07 pm

Yes, All THE BLOODY ALBOZ is KING!!.. I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

jetlumzzzzzzzzzzzzz _
MesazhTitulli: adem gashi   jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 9:35 am

the blody alboz king of the rap
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

jetlumzzzzzzzzzzzzz _
MesazhTitulli: musLII*   jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 10:34 am

The bloody alboz jan mbreter per mu rre me knu me thy eTJ!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
jetlumzzzzzzzzzzzzz _
MesazhTitulli: Re: jetlumzzzzzzzzzzzzz   jetlumzzzzzzzzzzzzz Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

jetlumzzzzzzzzzzzzz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Muzik!-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com