.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
prezantimi im Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 prezantimi im

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
driilon

driilon

Numri i postimeve : 11
Join date : 22/05/2009

prezantimi im _
MesazhTitulli: prezantimi im   prezantimi im Icon_minitimeFri May 22, 2009 11:38 am

Emri:Drilon
Mbiemri:Kabashi
Mosha:14
Sex:Male
hobi:footboll
humor:mixha
music:Unikkatil 2pac eminem etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

prezantimi im _
MesazhTitulli: jetlum   prezantimi im Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 10:43 am

Mir se erdhe Driilon besoj qe do te kalosh mire me ne ..... cheers Po ashtu ju keni GradeN ( \/IP )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

prezantimi im _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   prezantimi im Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 11:25 am

Mir se ke ardh DriiLonn ne këtë forum.Besojjm qe doT kalonn mir me newe e me gjithh pjestart e këtij forumi. Very Happy kLmm. Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

prezantimi im _
MesazhTitulli: musLII*   prezantimi im Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 6:55 pm

- Mirseerdhe driilon Ishalla Kalojmm sa ma MIRE:

------> Ju uroj Suksese te Gjithve ANTARVE te ALBA-FORUM <-----
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
prezantimi im _
MesazhTitulli: Re: prezantimi im   prezantimi im Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

prezantimi im

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme :: Ju Lutemi nga Ekipi i Forumit aLba-Forum se duhet patjeter Prezantimi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com