.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 a ju pelqen futboolli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

a ju pelqen futboolli _
MesazhTitulli: a ju pelqen futboolli   a ju pelqen futboolli Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 5:09 pm

a ju pelqen futboolli?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

a ju pelqen futboolli _
MesazhTitulli: fatmir   a ju pelqen futboolli Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 5:38 pm

po more
po qetashnuk po luhet
OP
se kur jam kan ma i vogel kam lu shum
gati 24 or
heheehhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

a ju pelqen futboolli _
MesazhTitulli: musLII*   a ju pelqen futboolli Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 6:28 pm

huauhauhuha Qe De. Me fatmirin kur lujSHim. Haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

a ju pelqen futboolli _
MesazhTitulli: nazim   a ju pelqen futboolli Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 5:18 pm

po normal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
a ju pelqen futboolli _
MesazhTitulli: Re: a ju pelqen futboolli   a ju pelqen futboolli Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

a ju pelqen futboolli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com