.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA _
MesazhTitulli: TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA   TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA Icon_minitimeThu May 21, 2009 10:08 pm

Leximi i Shkronjave

Qfar thot shkronja e par e emrit
A- te don por nuk qfaqet ndaj teje
B- te simpatizon
C -ka koh qe eshte ftohut nga ti
Ç -te shef duke u kthyer nga shkolla
D- gjithmon doni te jeni te lumtur
DH -te urren mbas shpine
E -me von mendon seriozisht
Ë- e shef ne korze
F- eshte besnik
G - mos prano se eshte serioz
GJ - eshte njeri simpatik
H -eshte duke ju percjellur
I I -pelqejn kembet e tua
J- e ka kapur dashurija
K -ka shkuar pa te lajmruar
L -I pelqen stili yt
M -ka menduar heret per ty
N -jeni te pershtatshem
NJ -e genjen vetveten
O -I pelqen vallzimi yt
P -do martoheni dhe do te jeni te lumtur
Q- te duket se te don port e mashtron
R- te don por mos
S -gjithmon deshironi te jeni te lumtur
SH -keni dasht pa hajgare
T -duaje se je ne rrug t emir
U -eshte besnik dhe te percjell
V -gjithmon ne jet jeni te gezuar
X- deshiron te jesh serioze
XH -s'te don
Y -rrethi nuk ta pelqen
Z- mendon se jeni e shqetsuar
ZH -mos kthe shoqeri ne dashuri
LL -eshte njeri I mir A thua me don?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

TEMA:LEXIMI I SHKRONJAVE NGA FLORIANA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com