.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA _
MesazhTitulli: QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA   QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA Icon_minitimeThu May 21, 2009 10:05 pm

01:05 deshironh te jesh e tij
02:10 keni takim
03:15 nuk deshiron met lan
04:20 deshiron te pajtohesh
05:25 deshiron puthje
06:30 ka takim me tjetren
07:35 te ka deri ne vdekje
08:40 nuk mundet pa ty
09:45 mendon se ke tjetrin
10:50 do tju njoftoj me familjen
11:55 dikush do tju hyj ne pun
12:00 eshte aventurist
13:05 nje zeshkan mendon per ty
14:10 do te delni ne shetitje me te
15:15 do tia arrish qellimit
16:20 nuk mundet pa ty
17:25 se shpejti do te shiheni
18:30 mendon me u nda
19:35 I pelqejn buzet e tua
20:40 vuan per dashuri
21:45 eshte elegant
22:50 e ka marr malli per ty
23:55 ju don per interes
24:00 jeni qift per merak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

QK@ THOJNE AKREP@T E ORES Akrepat e ores NGA FLORIANA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com