.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA:

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: _
MesazhTitulli: LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA:   LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA: Icon_minitimeThu May 21, 2009 10:01 pm

ligjet e të rinjëve

Puthja ne dor - Respekt

Puthja ne ball-Dashuri e perjetshme

Puthja ne buz-Dashuri

Puthja me sy te mbyllur-Dashuri e zjart

Puthja ne supe-Emocion

Puthja ne faqe-Shoqri

Nese vajza ja mshon djalit shuplak-Ai ka te drejt qe ta puth

Pickim-Deshiron te thot diqka

Kersitja e gishtave-Jam ne disponim

Nese ta zgjat doren e para-Shpreh dashuri

Kollitja-Te dua

Nese i mbyll syt-Te don me zemer

Nese e ven gishtin ne goj-Deshiron puthje

Nese kafshon buzen-Eshte xheloze

Shiqimi ne sy-Te don e don

Nese e lavdron veten-Eshte krye lart

Timi ne fytytr-Lyp puthje

Vajza i afrohet djalit-Ai ka te drejt ti jap varg puthjesh

Vendosja e dores ne ball-Nuk te don

Shtrengimi dores-Deshiron te kalosh me te

Shiqimi i gjat ne sy-Te don vetem ty

Ledhatimi i flokve-Te don vetem ty

Nxerja e gjuhes-Me puth menjher

Shkelja ne kemb-Shpreh dashuri

Ngritja e vetullave-Ame dashuron

Loja me unaz-Te kam enderuar

Trendafili kuq-Dashuri

Lulja e bardh-Tradhti


Free Music1. Ta puthësh në dorë... do të thotë; Unë të adhuroj.
2. Ta puthësh në faqe... do të thotë; Dua vetëm të jemi miq.

3. Ta puthësh në qafë... do të thotë; Unë të dëshiroj.

4. Ta puthësh në buzë... do të thotë; Të dua.

5. Ta puthësh në vesh... do të thotë; Vetëm lozi me ty.

6. Ta puthësh kudoqoftë tjetër... do të thotë; të mos kujdesesh për të.

7. Ta shikosh në sy.. do të thotë; më puth.

8. Të lozësh me flokët e partnerit... do të thotë; Smund të jetoj pa ty.

9. Duart në bel... do të thotë; Të dua aq shumë sa që s'mund të t'lë të shkosh.


Tre hapa

1. Vajza: Në
se ndonjë djal sillet ftohtë me ju, nxejani një flakaresh!

2. Djema: Nëse ndonjë vajzë ua mëshon flakaresh, putheni.

3. Djema dhe vajza: Mbyllni sytë kur putheni, është gjë e vrazhdë të zgurdullosh
sytë.


Regullat

1. Nuk duhet të shtrëngosh aq fortë.

2. Mos pyet për puthje, jepe një apo merre një.

3. Duhet të puthesh sa herë që ke rast.


Mbaje mend

Pjeshka është pjeshkë,

Kumbulla është kumbull,

Puthja nuk është puthje

Pa vepruar me gjuhë,

Prandaj hape gojën,

Dhe mbylli sytë,

Dhe jepi gjuhës sate,

Ndonjë detyrë!


PASOJAT

Nëse e këputni zingjirin e fatiti, nuk do të keni fatë në

dashuri në të ardhmen. Nëse nuk e këputni, do të jeni një
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

LIGJI I TE RINJEVE NGA FLORIANA:

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com