.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
New prezantim Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 New prezantim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

New prezantim _
MesazhTitulli: New prezantim   New prezantim Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 7:22 pm

Emri : Fatmir
Mbiemri : shala
Mosha : 13
Hobi : futbolli PC games
Vendbanimi : zoqisht
muzika : hip hop
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

New prezantim _
MesazhTitulli: jetlum   New prezantim Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 12:10 pm

Mir se erdhe fatmirr shpresoj qe do te kalojm mir me ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

New prezantim _
MesazhTitulli: musLII*   New prezantim Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 5:40 pm

Mirserdhe Fatmir..
Ishalla kalojm sa ma mir..
Edhe shpresoJ te behesh naj sen. n`Forum:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

New prezantim _
MesazhTitulli: fatmir   New prezantim Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 5:00 pm

po po po
more se mi kalojn
qysh thot lumi mes
kalofshim mir sot kalojm neser
shpresoj qe te kalojm sa ma mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
New prezantim _
MesazhTitulli: Re: New prezantim   New prezantim Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

New prezantim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme :: Ju Lutemi nga Ekipi i Forumit aLba-Forum se duhet patjeter Prezantimi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com