.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
VIRGJINITETI Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 VIRGJINITETI

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: VIRGJINITETI   VIRGJINITETI Icon_minitimeThu May 21, 2009 9:58 pm

“Virgjiniteti”

Çdo organ që nuk shfrytzohet Atrofohet ngushtohet dhe plogshtohet Sad Ishin këto fjalë që i ndëgjoja në klasë I nërvozuar dhe i shqetsuar pa masë Mad Kjo ishte një e vërtet natyrore E bazuar në fakte shkencore :? A vlen kjo edhe për organet seksuale E pyta profesorin me t’madhe Surprised Ai më shikoi pa respekt Mad Dhe me tha: gjeje në internet. U ktheva ë shtëpi dhe mendoja shtruar Për organin tim më të rrezikuar Më mbeti si i vetmi ngushllim Që ta fusja më shpesh në përdorim Por problemi qëndronte te femra ime :? Që ishte tepër konservative Cool Që sa herë veproja në dy drejtime Ma kujtonte se ishte virgjine Question Këtë fjalë e kishte në gojë Smile Dhe shpesh e thoshte edhe pa nevojë Sad Ta tradhtoja nuk kisha zemër Razz Se e doja dhe e kisha femër Sad Por një natë romantike dimri U nxeva dhe mu shterr durimi Razz I thashë: ta pshurrsha virgjinitetin Very Happy Që kurrë s’ma bone hyzmetin Që po m’doket qysh ja ke nis Don me metë si statuja e lirisë Exclamation Faji i jot po m’rrok sikleti S’po muj me ardh n’veti Tu bërtitë :Poshtë Virgjiniteti. Nuk je e vetmja shqiptare Cool Që e merr për mburrje personale Smile Virgjine është edhe qika e Hazbisë Besa është edhe qikë e shpisë Po e ka vetëm një muhabet “Esmerallda dhe burri i vet” Ajo nuk ka lidhje me shkencë Exclamation Dhe s’i kupton gjërat në esencë Question Se kupton se të ndjeshë dashuri Razz Është e vetmja siguri Dashuria nuk pyet kurrë Për llojet e himenit:elastik apo lekurë: Çka është vergjiniteti Question Vetëm një cipë membranore Që ndikon në raportet njerzore Evil or Very Mad Dhe nga këto paragjykime Question Po prishen shumë lidhje intime Ajo më shikonte me lotë në sy Më tha “zemër t’kisha qky” Mad Mos harro se edhe ti ke motër O idiot o i poshtër Mad Jam virgjine o lahper Surprised Se s’kam pasur kurrë frajer Exclamation Ani i thashë tash me siguri Ke vendos me shti turrshi A mendon ti ndonjeherë Për nevojat e mia si frajer Dhe të gjitha këto fakte Ti i quan instikte shtazarake A të kujtohet kur ishim në kafiq Ti e pate veshë një miniq Unë të puthja me emocione Ti me the: shpirt u m’lodhe :? Qysh dorën poshtë ma shtine Po harron që jam virgjine Qysh s’po t’vjen marre çka m’bone Mad Mos ke probleme me hormone Ja si i përjetoja çastet tona intime Unë me dy bolet e mia t’zime Nuk di dhe nuk dua Të jetoj me komplekset e tua Question Fati i zi, o fati zi Sad Asni femen se ka njet mu q. : KOSOVA REPUBLIKË
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: :   VIRGJINITETI Icon_minitimeFri May 22, 2009 1:52 pm

Ehh ksii Florjjaann aa e kii Boo ti qetooO veeT a poo ee ke marr najj kuu`h . ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: floriana   VIRGJINITETI Icon_minitimeFri May 22, 2009 2:02 pm

me ka nduhmu qika e agjes pak ,po me se shumti vet e kam ba psee?un e ekam pas ket ide klm besoj qe po ju pelqen ?nese jo mundesni me shly ciao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: JetluM   VIRGJINITETI Icon_minitimeFri May 22, 2009 3:11 pm

mir mir osht Floriii,... veq vazhdo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: Re: VIRGJINITETI   VIRGJINITETI Icon_minitimeMon May 25, 2009 6:46 pm

Ah shuuum interesant kokaaa Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: Re: VIRGJINITETI   VIRGJINITETI Icon_minitimeTue May 26, 2009 1:33 pm

ok flm shummm djellz edhe ty gjthsh lumii ,hej djellz a ke email addres a ?nese po a ma jep nese ban po kam qef me u njoftu me ty nes eban nese jo ska problem tung tung met mira flm per komentet ciao Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: Re: VIRGJINITETI   VIRGJINITETI Icon_minitimeTue May 26, 2009 3:23 pm

Po kam add edhe bon more me ta dhan pse joo Very Happy
Se edhe une kam qef me u njoftu me tyy Cool
E add temm ta jep Lummii okk Very Happy
Edhe sps per komentee I love you
Nihmiii Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: Re: VIRGJINITETI   VIRGJINITETI Icon_minitimeThu May 28, 2009 1:54 pm

ok flme dhe ty ,ska perse ciao klm met mira klx .nga floriana bye bye Very Happy Razz Smile kalofsh mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: Re: VIRGJINITETI   VIRGJINITETI Icon_minitimeThu May 28, 2009 1:55 pm

qysh po ja kaloni ?a ?
une supper valla veq dje skom pak koh em hi po du em thon rrjeti shum i dobt ciao klm Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
VIRGJINITETI _
MesazhTitulli: Re: VIRGJINITETI   VIRGJINITETI Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

VIRGJINITETI

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com