.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Poezi per te qeshur!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

Poezi per te qeshur!!! _
MesazhTitulli: Poezi per te qeshur!!!   Poezi per te qeshur!!! Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 6:11 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Kendon Ti..
Kendoj edhe une ....
Kerrcen ti
Kerrcej edhe une
Qan Ti ....
Qaj Edhe Une .....
Qesh ti
Qesh Edhe Une
Bie Ti Nga Dritarja Bummmmmmmmmm...
Vazhdoj Te Qesh Une

Zemra ime tastiere,
zemra jote diskete,
Dashuria jone,
WINDOWS 98`

ketu ka shume antare
disa prej tyre jane shume serioz
disa prej tyre edhe karaxhoz
disa prej tyre jane te mirstershem
disa prej tyre jane shume te lezetcem
me shkon ne mendje per njerin
qe e kam si shpirt dhe e puth te terin hahahahahha shaka


Une pi birr, ti pi kos
e te thash mos u merakos
une pi konjak, ti pi dhall
ate shpull qe te gjujta, ma bej hallall
une ha buk, ti gjel deti
ma le njehere
se nuk u be qameti...

Me syt e tu te bukur
Me more mua ne qafe
Teksa ecja e te veshtroja
Me makine, shtypa nje plake

Vajze me prit 1 minut'
Mos kujto se jam hajdut.
Babin tim e kam skafist
e per vete jam xhepist.
Kam 1 vile me 3 kate,
rreth e rrotull me pellgace.
Une kam dhe limuzine
por s'kam lek ti hedh benzine

Te qafsha ty, jam djale i vetem,
po s'besove pyet vellain tjeter.
O jeta ime, o yll i botes,
kur te mendoj ty, harroj ti hedh lopes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Poezi per te qeshur!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com