.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? _
MesazhTitulli: SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE???   SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 9:34 pm

!!! Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? _
MesazhTitulli: Re: SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE???   SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 10:38 am

S'perlana shpesh silent amoo me vjen keq se sa her qe perlana eshte diqysh krejt palidhje veq per ni fjalee perlahum diqka absurdee se me u kon per najsen qe ja vlen hajt amoo per palidhjeen Sad Sad Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Genti

Genti

Numri i postimeve : 34
Join date : 04/06/2009
Age : 25
Location : ajt ma von ju tregoj

SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? _
MesazhTitulli: Genti   SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 6:32 pm

me shokk e shoqet rrall herë perlahemi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 6:23 pm

Weq kur t`oshtt mOmennTii .-4-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
Vizitor
VizitorSA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? _
MesazhTitulli: Re: SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE???   SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 6:45 pm

me meritonin ma shum kur ti win llutkat tonyt sdin qka ka perpara
bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? _
MesazhTitulli: Re: SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE???   SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 8:10 pm

Hahahaha pse Tonii me llutkaa aa ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? _
MesazhTitulli: musLII*   SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 5:46 pm

- Un perlana sepse Shpiunojn diqka Qe ska Nevoj e tani

Per qato e hajn 4-5 veta . Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? _
MesazhTitulli: Re: SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE???   SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE??? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

SA HERE PERLAHENI EM SHOK E SHOQE !DHE PER QFAR ARSYE???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com