.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 cila osht dobesia juaj ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

cila osht dobesia juaj ? _
MesazhTitulli: cila osht dobesia juaj ?   cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeTue May 26, 2009 9:09 pm

dobsia juaj ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cila osht dobesia juaj ? _
MesazhTitulli: JetluM   cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeWed May 27, 2009 7:41 pm

ThEmbra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

cila osht dobesia juaj ? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   cila osht dobesia juaj ? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 2:48 pm

ahwuahwuhauwhwu Lumm theemmBraa aa Very Happy:D Muu wallaa Rolling Eyes ee dinn Lumii kuu e kOmm doobësinn . Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
Sponsored content
cila osht dobesia juaj ? _
MesazhTitulli: Re: cila osht dobesia juaj ?   cila osht dobesia juaj ? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

cila osht dobesia juaj ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com