.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse???   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue May 26, 2009 5:16 pm

!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: Re: Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse???   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue May 26, 2009 6:00 pm

hmmm...valla mu mpelqej te gjitha se te gjitha stinet e kan ato tvetat e et gjitha jan te mira po sun thom keq per asnjonen se krejt i kan ato koherat e veta hehehe ,me shum :vera .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: Re: Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse???   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue May 26, 2009 6:23 pm

Kreitt me pelqeinn.... Very Happy I love you
Amoo e kisha vequu pak veren I love you Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: JetluM   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeTue May 26, 2009 7:37 pm

un e preferoJ ma shum shingjergjin edhe bajramin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 3:10 pm

Lumm neeww yeear aa t`pelqenn . see hiqq se peermennee ahahahha . muu umm pelqenn Pranveraa nuk oshtt ass nxeht shumm e ass ftoht shumm . thuuppeerr oshtt . -4-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
Genti

Genti

Numri i postimeve : 34
Join date : 04/06/2009
Age : 25
Location : ajt ma von ju tregoj

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: genti   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 7:57 pm

stinen qe e preferoj une me pelqen Vjeshta sepse ma fllad pak shi kahehehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeFri Jun 05, 2009 1:10 pm

Wweeqqq rujuu rri mreenaa see poo`t laaG shiiuu . awhuahwuhuw .`
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: Stina që mua më pëlqen më së shumti është vera ...   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 4:08 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: Re: Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse???   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 4:23 pm

hahahhahaha a qaq po ja ban gajlen lum a?qe po thu rri mrena se pot lag shiu .ani mir shum qe po merakosesh per shok hehehhehe klm met mira ciao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
driilon

driilon

Numri i postimeve : 11
Join date : 22/05/2009

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: dRi|on   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 6:44 pm

Stina me shum me pelqen veren
sepse është nxeht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: musLII*   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:00 pm

Stina jem oshT Vjeshta

- Sepse sosht nXehT as FtohT eTj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: jetlum   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:10 pm

mu veraa se qatere vin gurbegjit e bohet nxehtt .... hmmm... flower flower flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: fatmri   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 7:31 pm

mu m pelqen stina dimrore
sepse bijen bor etj dhe behet
ndrrim i vitit dhe vjen santa santa santa santa santa santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 23
Location : ka matiqani hahah

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: adem   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 1:26 pm

vera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: fjolla   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 2:41 pm

veraaaaaaaaaa shum me pelqen Crying or Very sad edhe dimri e ka at t'veten amoo vera ma miir ...Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? _
MesazhTitulli: Re: Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse???   Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse??? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cilën stinë e preferoni më shum dhe pse???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com