.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeSun May 24, 2009 8:41 pm

Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: tung   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue May 26, 2009 1:52 pm

SERIALI QE ME KA LEN PERSHTYPJE ME SHUM MUA JAN TE GJITH POR SIDOMOS :JETA E HIDHUR(ACI HAYAT),DHE FLORECIENTA .TEK SERIALI JETA E HIDHUR ME KA LENPERSHTYPJE GJITHQKA SIDOMOS MEHMETI QE U NGJALL PRAP DHE QE JA KA KTHY HAKIN KREJTVE ....
NDERSA TE FLORECIENTA SPOM KUJTOHET PER MOMENTIN HEHEHHE KUR TE ME BJEN NDERMEND JU TREGOJ HEHHE NDOSHTA NUK IDHEROHENI CIAO KLX TE GJITHVE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue May 26, 2009 3:52 pm

Ah edhe mue valla Floriana me ka pelqyyy shuuuum Florecientaa see u kon shuuum e hareshmeee per qatoo me ka pelqyy shummm Very Happy Very Happy kreit ngjarjet iion fantazi me imagjinataa I love you
E tashh normal Aci hayat o seriali qe po me pelqen shuuuuum I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Jetlum   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue May 26, 2009 4:33 pm

hey dashta me ju thon juve qe e doni FLORECIENTEN un e kam ni dizajn per me bo ker forumin osht me foto te florecienrtes amo ma von e qes at dizajn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue May 26, 2009 4:38 pm

Ah po a Question
Bon mire valla Very Happy
Flmm Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Bon mir nese e qet se shum e fort e hjeshon krejt ktu qka ka i jep hijeshi heheheh klm te gjithve   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeTue May 26, 2009 5:40 pm

Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Genti

Genti

Numri i postimeve : 34
Join date : 04/06/2009
Age : 25
Location : ajt ma von ju tregoj

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: gennti   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 4:35 pm

seriali qe me ka lanN pershtypje është
seriali 3 vllazeritT...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 11:49 am

aaT desiGn ee FLORICIENTES e bOjmm ma wonn. Wink nese mundenii me priiT . Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 7:20 am

aHAH at designin e Florecientes kur du e qes ndash qetash fiLL ndash mas 10 ditve ndash me 1 muaji ndash edhe HIQ SE QES aty mbetet te un Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 1:10 pm

Poo more ka kohh kur me qiiT .1heeR msohuni me qeT desiiGnn , e masanei e qesimm edhe attoo te [FLORICIENTES] -4-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 2:03 pm

qashtu bre Broh tregoju ::::::::: e ksi per vit te ri i kam do design ta mir amo ala so NEW YEAR 2010 pritni...........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 5:23 pm

Huuu Huu NEW YEAR bre broO. edhe 6 mujj e gjyss . kaa kohh per att ddessiiGnn . Wink Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 5:27 pm

2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 12:02 pm

Hahhaha ani anii qysh doni ju s'mujm me u perzi naa Embarassed
Veq e shprehum deshiren ton na Embarassed hahaha Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 4:38 pm

Joo mOree ska prObLemm . Juu weqq shprehnee deshirenn na msaneii ju pLootesOjmm deshiren tuuaJJ. awhuahwu. e kOmm pershtatt bree.-4- :$
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Jetlum   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 5:56 pm

ait mledhni nja 10 vota e ndrroj designin nese doni duhen 10 VoTa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 9:04 pm

Hhahaha supper e ki pershtat Meritonn haha Very Happy
Ah Lumii kush mi dhon ato 10 vota se silent Embarassed
qe un po i jap 10 vota haha Very Happy
Neyyse edhe qeky dizajn oo supper let mbetet ky hala Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 5:29 pm

Opp de le te mBetet ala qekyy desiiGnn. Kaa kohh booLL per tjeraa desiGnaa . Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 7:49 pm

ahah mir e keni kush do mi dhon ato vota veq na 3 po shkrujm ahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 7:21 am

Qe dee... Embarassed
Nejjseee leje qett dizaajnnn taniii perr Neww Year, aa perr Bajramm e ndrronn haahaa Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: fjolla   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 11:05 am

po de leje deri ka bajrami e ndron se me prit vitin e ri-4-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 1:26 pm

Haha seriali

Aci hayat..
Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: musLII*   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 1:28 pm

Ahuu

Prej serialit n`Dizzajn po shKooni bre Shqiptar..
ncnc!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: jetlum   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 2:42 pm

vlla muu LaTorrmenta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: fjolla   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 2:47 pm

ahh poo ajo aktorja qe e ka lu rolin kryesor shum e fort u konn :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? _
MesazhTitulli: Re: cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?   cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com