.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************
.::Argëtim të Këndshëm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
');}//]]>

Share | 
 

 cili është hobi juaj?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: cili është hobi juaj?   cili është hobi juaj? Icon_minitimeSun May 24, 2009 8:22 pm

??? Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   cili është hobi juaj? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 9:17 pm

HooBii iimm oshtt: Interneti,FootbooLLii, Shetitja me Shokkë eTcc eTcc ..`
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : eeeeeeee qa ki em bo

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: Re: cili është hobi juaj?   cili është hobi juaj? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 9:32 pm

HOBI IM Osht:interneti ,muzika ,shetitja me shoqe ,Televizioni etj... Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

Diellzë

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : ehh tash

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: Re: cili është hobi juaj?   cili është hobi juaj? Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 12:04 pm

Hobi im :Muzikaa,sportii, ettjj Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjolla

Fjolla

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 25
Location : Zoqisht

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: fjolla   cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 8:57 pm

hobi kom plot po spo di prej cilit mja nis heheh valla ma shum hobi e kam muziken
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Genti

Genti

Numri i postimeve : 34
Join date : 04/06/2009
Age : 25
Location : ajt ma von ju tregoj

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: genti   cili është hobi juaj? Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 9:16 am

[color=olive]hobBi iMm është muzika,foOtballi,tenisSi lol! [/color]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: jetlum   cili është hobi juaj? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 7:36 am

genti e ka bo hobi im osht PENISI ahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

meritOnz

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 25
Location : n`skaj tbOtes

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: meriiTOonnz   cili është hobi juaj? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 9:46 am

ahwuhauwhauw ee more GennT na mOre FTYRENN . Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: jetlum   cili është hobi juaj? Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 11:02 am

thuj gentit kur te vet qa e ki jetlumin e edhe meritonin le ti thot kurgjo si kam se mi thon i kam diqka or na ban
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: musLII*   cili është hobi juaj? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 5:58 pm

huauhauh Hobi jemm osht FutbOlli-Interneti eTj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: jetlum   cili është hobi juaj? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:09 pm

hobi jem osht pc cracking edhe Counteri bre dajj Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: fatmir   cili është hobi juaj? Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 5:20 pm

conteri dhe futbolli
ma te mira se kto loja nuk ka
breee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: jetlum   cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 12:24 pm

op fatii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

fatmir

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: fatmir   cili është hobi juaj? Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 5:42 pm

SPS
niG
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

musLII*

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 22
Location : Sdi.

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: musLII*   cili është hobi juaj? Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 6:27 pm

Edhe t`mijat Qashtu JOn:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: nazim   cili është hobi juaj? Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 5:19 pm

futbolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: nazim   cili është hobi juaj? Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 5:15 pm

valla hobi im esht futbolli dhe interneti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
cili është hobi juaj? _
MesazhTitulli: Re: cili është hobi juaj?   cili është hobi juaj? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

cili është hobi juaj?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions
Zaqishti.com