.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Mourinho do të rinovojë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Mourinho do të rinovojë   Thu Apr 22, 2010 5:25 pm

Jose Mourinho është shndërruar në njeriun më të kërkuar në Evropë pas fitores ndaj Barcelonës, aq i kërkuar sa që Tuttosport parashikon një luftë mes Real Madridit, Manchester Unitedit dhe Manchester Cityt për të.
Sidoqoftë, Massimo Moratti nuk dëshiron të dëgjojë për klube të interesuara pasi që ia ka ofruar Mourinhos një kontratë të re. Megjithatë, Florentino Perez së shpejti do ta kontaktojë portugezin dhe agjentët e tij për një transferim në Bernabeu.

Klube të interesuara ka dhe në Angli. Mourinho mendohet se do të jetë pasuesi i legjendarit Sir Alex Ferguson kur ky i fundit të pensionohet. Nëse ndodh që Roberto Mancini të mos sigurojë pozitën e katërt që dërgon në Ligën e Kampionëve, atij pritet t’i tregohet dera dhe Mourinho është opsion, pasi që paratë për Cityn nuk janë problem.

Por, kjo nuk do të jetë aspak e lehtë. Moratti në kontratën e re i ka premtuar Mourinhos liri të shtuar në tregun e transferimeve, liri të shtuar në aspektin teknik dhe një rritje enorme të pagës së tij, ndërsa Mourinho është tashmë njeriu më i paguar në botën e futbollit.

Mourinho ka në kontratën aktuale një klauzolë e cila ia mundëson atij largimin në fund të këtij sezoni, por duhet të paguajë një dënim prej 7 milionë eurosh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mourinho do të rinovojë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
Zaqishti.com