.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën   Tue Apr 20, 2010 3:30 pm

Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder, e ka paralajmëruar Barcelonën të ketë kujdes nga Interi pasi që Nerazzurët do ta shkatërrojnë lojën e Barcës.
“Nuk kam frikë nga askush. Ne e respektojmë Barcelonën sepse është ekipi më i mirë në Evropë për momentin, por ne nuk kemi frikë. Ata kanë një ekip shumë të fortë. Ata kanë posedim të lartë të topit në secilën ndeshje”.

“Por, Jose Mourinho do t’i ketë gjithmonë taktikat e tij. Ne do ta bëjmë këtë nesër (e martë), do ta shkatërrojmë lojën e tyre, do t’i sulmojmë ata dhe do të shënojmë”.

“Kam një parandjenjë të mirë. Është gjysmëfinalja ime e parë dhe ne kemi shumë respekt për ata, por ne do të luftojmë për atë dhe do ta bëjmë atë. Javën e ardhshme shkojmë në Barcelonë për të luajtur ndeshjen e dytë, por së pari kemi këtë ndeshje dhe ne duam të jemi bosët në stadiumin tonë”, përfundoi deklaratën e tij sensacionale Sneijder.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
Zaqishti.com