.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Femra me belin më të ngushtë në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Femra me belin më të ngushtë në botë   Sun Apr 18, 2010 10:51 am

Gjermania Ioana Spangeberg (28 vjeçare) është pajtuar me fatin se nuk mundet të bëhet modele pasi është shumë e shkurtë dhe ka pak kilogramë. Kështu të paktën i kanë thënë nëpër shumë agjenci gjermane për manekinizëm dhe modelim. Tash si qëllim jetësor i saj është të thyej rekordin për belin më të ngushtë.
Beli i ngushtë i Ioanas është vetëm 45 centimetra. Rekordi botëror momentalisht është rreth 38 centimetra, ndërsa atë e mban amerikania Cathie Jung.

Në faqen e saj të internetit ka publikuar fotografitë e veta, ndërsa pas disa paraqitjeve në televizion iu paraqitën disa agjentë dhe ajo pranoi të pozojë për revista të ndryshme. Burri i saj Jun thotë se Ioana gjithmonë ka qenë shtathedhur dhe e bukur.

Me prejardhje rumune, Ioana thotë se kurrë nuk ka pasur probleme me peshën. Për shkak të rekordit botërorë ajo nuk mban dietë dhe thotë se për ta thyer rekordin do t’i ndihmojë korseti i sa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fatmir

avatar

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

MesazhTitulli: fatmir shala   Sun Apr 18, 2010 10:54 am

hah shum interesante
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: adem gashi   Fri Apr 23, 2010 3:43 pm

qfar beli e ka ahhahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Femra me belin më të ngushtë në botë   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Femra me belin më të ngushtë në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: KuriozitetE-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
Zaqishti.com