.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Berisha takon Nanon ne Vjene

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 20
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Berisha takon Nanon ne Vjene   Sun Apr 18, 2010 10:42 am

Kryeministri Sali Berisha dhe Fatos Nano takohen në Vjenë të Austrisë dhe bashkëbisedojnë në ambientet e Hotel "Grand". Takimi i Berishës dhe Nanos është realizuar nga gazetari i njohur Blendi Fevziu, i cili gjithashtu ka qenë i pranishëm në këtë takim.

Në takim ishte i pranishëm edhe ambasadori i Shqipërisë në OSBE, Gilbert Galanxhi. Berisha dhe Nano kanë qëndruar disa minuta së bashku në një takim kokë më kokë. Dy politikanë shqiptarë kanë darkuar në restorantin e një prej hoteleve më luksoze të Evropës. Ora News ka transmetuar ekskluzivisht edhe fotot e takimit. Dy politikanët duken të qeshur duke dakuar, të veshur cashuell.

Takimi i kryeministrit Berisha me ish-kryeministrin dhe ish-kryetarin e Partisë Socialiste Fatos Nano është zhvilluar vetëm 24 orë para mbajtjes së kongresit të Partisë Socialiste.

Për herë të parë dy politikane janë takuar për herë të parë pas shumë vitesh,2002 si edhe më pas në momente të veshtira të politikës shqiptare.
Kryeministri Berisha ndodhej në Vjenë për shkak se nuk mund të fluturonte drejt Tiranës, si pasojë e bllokimit të trafikut ajror në Europë nga reja vullkanike.

Ndërkohë që kryeministri Berisha, së bashku me delegacionin që e shoqëron, do të niset herët mëngjesin e ditës së nesërme, në orën 06:00, drejt Shqipërisë, në rrugë tokësore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Berisha takon Nanon ne Vjene

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi :: Lajme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
Zaqishti.com